O FIRMĚ

Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí, která se zabývá výrobou alpských balkonů, stavebnicových schodišť, zahradních altánů, pergol a chat, designového nábytku pro interiér i exteriér, tesaných reklamních stojanů, drásaných výrobků a mnoha dalších zajímavých a ojedinělých produktů, které jsou ve své podstatě každý originálem. Naše firma používá širokou škálu dřevních materiálů dle způsobu využití, nebo přání zákazníka (DUB, JASAN, OLŠE, SEVERSKÝ SMRK, BOROVICE, MODŘÍN).

Povrchové úpravy provádíme buď strojově nebo ručním opracováním – tesáním,drásáním (viz. Drásané designové výrobky), hrubým opracováním motorovou pilou.

Nátěry provádíme dle výběru ze vzorníků níže uvedených výrobců. Orientujeme se především na přírodní nátěrové hmoty jako jsou ušlechtilé oleje a vosky firmy PNZ, dále vodou ředitelné barvy Sayerlack, Milessi a syntetické barvy Zero, Hesse, Bori a jiné dle záměru použití. Odstínové řady barev jsou většinou v EU normě RAL.

Naše firma poskytuje bezplatnou poradenskou činnost v oblasti dřevovýroby. Rádi vám poradíme a vypracujeme cenovou nabídku na konkrétní výrobek z naší produkce, nebo na vámi navržený výrobek na zakázku. Každou zakázku předem důkladně zkonzultujeme, eventuelně zaměříme, hotový výrobek dopravíme na místo určení a zajistíme montáž.

Naším cílem je zhotovit takový výrobek, který bude našim zákazníkům přinášet dlouhodobě radost a pocit z dobře investovaných peněz.